Optymalne przeznaczenia: do 7 osób

Dostępna liczba miejsc do spania: 9

Powierzchnia działki: 7 tys. m2

 

Turoń - nocleg w Rzykach w stylowym, urokliwym, niezwykle jasnym apartamencie, którego nazwa pochodzi od beskidzkiego szczytu Turoń, na który rozpościera się widok z jego okien.

Na parterze Turonia znajduje się salon połączony z jadalnią i kuchnią kompletnie wyposażoną w przybory kuchenne, lodówkę oraz piekarnik. Salon jest bardzo słoneczny - wszystkie okna wychodzą na stronę południową. Bezpośrednio z niego wychodzi się na duży kamienny taras z widokiem na ogród. W salonie stoi opalany drewnem kaflowy piec wolnostojący, którego ogień, zimą lub wieczorami, nadaje pomieszczeniu bardzo miły nastrój. Na parterze dodatkowo Goście znajdą dużą łazienkę z prysznicem. Dwuosobowa sofa w salonie rozkłada się oferując miejsce do spania.

Na piętrze mieszczą się dwie sypialnie i garderoba. W jednej sypialni znajduje się łóżko małżeńskie, oraz dodatkowe jednoosobowe łóżko. Wychodzi się z niej bezpośrednio na balkon z widokiem na szczyt Turoń. Druga sypialnia jest dwupoziomowa z czterema miejscami do spania (dwa łóżka na pierwszym poziomie i dwa materace na bardzo przytulnym poddaszu). Ta sypialnia jest szczególnie atrakcyjna dla dzieci.

Na terenie Potoczówki, do dyspozycji Gości jest zatopiona w zieleni altana, grill ogrodowy, miejsce na ognisko i mnóstwo urokliwych zakątków. Teren ten współdzielony jest z apartamentem Klimaska. To co jednak jest tam najważniejsze, to przepiękny potok Wieprzówka, płynący wąwozem wydrążonym w czarnym łupku, z którym na długości około 140 metrów graniczymy. A nie jest to zwykły potok. Wieprzówka na tym odcinku została wybrana najpiękniejszą polską rzeką roku 2013 wg Klubu Gaja

Kontakt

Potoczówka

os. Praciaki 59
Rzyki (34-125 Sułkowice)
tel. 882 199 697
potoczowka@gmail.com

NR KONTA:
PL 47 1440 1101 0000 0000 1636 8806