Optymalne przeznaczenie: do 6 osób

Dostępna liczba miejsc do spania: 7

Powierzchnia działki: 7 tys. m2

 

Klimaska - nocleg w Rzykach w apartamencie będącym prawdziwym antidotum na miejski i hotelowy zgiełk. Apartament oferuje ciszę, intymność i widok na otaczającą zieleń. Schodząc z kilku kamiennych schodków tarasu znajdziecie się na łące, za którą schodzi się bezpośrednio do wąwozu potoku.

Na parterze Klimaski mieści się przestronny salon z kominkiem, połączony z jadalnią i kuchnią kompletnie wyposażoną w przybory kuchenne, lodówkę i zmywarkę. Bezpośrednio z salonu wychodzi się na duży kamienny taras na stronę wschodnią z widokiem na ogród. Na parterze znajdziecie też łazienkę z prysznicem. Jedna z sof w salonie rozkłada się i może służyć jako miejsce noclegowe.

Na piętrze oddajemy do Waszej dyspozycji dwie sypialnie oraz pojemną garderobę.
W jednej z sypialni jest łóżko małżeńskie oraz dodatkowe łóżko rozkładane, w drugiej dwa pojedyncze łóżka. Z obu sypialni wyjść można na duży balkon z widokiem na szczyt Klimaska.

Nazwa apartamentu pochodzi od nazwy położonego w Rzykach szczytu Klimaska, który widać z jego okien.

Na terenie Potoczówki, do dyspozycji Gości jest zatopiona w zieleni altana, grill ogrodowy, miejsce na ognisko i mnóstwo urokliwych zakątków. Teren ten współdzielony jest z apartamentem Turoń. To co jednak jest tam najważniejsze, to przepiękny potok Wieprzówka, płynący wąwozem wydrążonym w czarnym łupku, z którym na długości około 140 metrów graniczymy. A nie jest to zwykły potok. Wieprzówka na tym odcinku została wybrana najpiękniejszą polską rzeką roku 2013 wg Klubu Gaja

Kontakt

Potoczówka

os. Praciaki 59
Rzyki (34-125 Sułkowice)
tel. 882 199 697
potoczowka@gmail.com

NR KONTA:
PL 47 1440 1101 0000 0000 1636 8806